SİPARİŞ SORGULA
E-Posta Destek
7/24
[email protected]
Whatsapp Hattı Destek
7/24
0 850 888 88 88

Youtube Abone Hilesi

YouTube günümüzde birçok kişi tarafından video izleme platformundan ziyade, para elde edilebilecek bir kaynak olarak görülmektedir. Bu nedenle abone hilesi 2022

Yorum Yaparak 10.000 Takipçiye Kadar Gönderim Yapabilirsiniz.
0%

Hazırlanıyor...

Lütfen sayaç dolana kadar sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde takipçi gönderim işlemi tamamlanmayacaktır.
AlyMedya YORUM YAPIN
AlyMedya ÖNCEKİ YORUMLAR
Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

AlyMedya
NEDEN ALYMEDYA?
Aly Medya ile Sosyal Hayatınıza Artı Katın!

Aly Medya ile Sosyal Medya hesaplarınıza doping yapın, kitlenizi büyütün ve etkileşimlerinizi arttırın! Üstelik tüm hizmetlerimiz geri iade garantili!

Aly Medya ile Sosyal Hayatınıza Artı Katın!

Aly Medya ile Sosyal Medya hesaplarınıza doping yapın, kitlenizi büyütün ve etkileşimlerinizi arttırın! Üstelik tüm hizmetlerimiz geri iade garantili!

Youtube Abone Hilesi

Youtube abone ile takipçi sayınız yalnızca boş bir ölçüm değildir. Daha fazla abone edinmek, bu çoklu evrendeki en büyük ikinci web sitesinde organik erişiminizi en üst düzeye çıkarmanın en iyi yoludur.

Amacınız Youtube abone hilesi ile Youtube'da para kazanmaksa, para kazanma özelliklerinin çoğuna erişmek için belirli abone hedeflerini karşılamanız gerekir. Örneğin, Youtube iş ortağı olmak ve reklamlardan para kazanmaya başlamak için en az 1.000 aboneye ihtiyacınız vardır. Ve ne kadar çok aboneniz olursa, Youtube "güncellemelerinde" o kadar üst sıralarda yer alırsınız.

Ancak viral olma veya bir Youtube yıldızı olma niyeti olmayanlar için de aboneler hala çok önemlidir. Çünkü insanların her gün Youtube'da izlediği milyar saatlik videonun %70'ine Youtube algoritması karar veriyor. Bu, yt abone ile daha fazla aboneniz olduğu için yeni gözlere ulaşma becerinizin artacağı ve bunun sonucunda izlenme sayınızın, izlenme sürenizin ve etkileşiminizin de artacağı anlamına gelir.

Youtube'da daha fazla görüntüleme almak istiyorsanız bazı ipuçları ve yt abone hilesi gibi hilelere ihtiyacınız olabilir.  Ayrıca sosyal ağlarınızda daha fazla takipçi edinmek için profesyonel kuşlara da başvurabilirsiniz.

Youtube'da Neden Abone Satın Almamalısınız?

Dünyanın en iyi Youtube kanallarının yaratıcıları, zamanlarını veya paralarını botlara harcamazlar, Youtube abone kas ve harika videolar yapmakla çok meşgullerdir. Bu tür şeylerle uğraşmazlar ve siz de yapmamalısınız.

Önce Youtube aboneleri için ücretsiz hizmetlerin nasıl çalıştığını görmek gerekir. Bu iki aşamalı bir süreçtir;

"Ücretsiz" abonelerinizi kazanmak için servis talimatlarında belirtildiği gibi diğer kanallara abone olmanız ve beğenmeniz gerekir. Çoğu sizden 20 kanala abone olmanızı ve belirli sayıda videoyu beğenmenizi isteyecektir. Karşılığında 10 kanal kanalınıza abone olacaktır.

Ancak Youtube abone kasma dışında özgünlükle çok ilgilenen gerçek hedef kitlenizle muhtemelen kötü bir imaj yaratırsınız. Youtube'un sahte abonelik politikasına yakalanma (hatta yasaklanma) riskiniz vardır. Sizinle etkileşim kurmaya çalışan herhangi bir markanın sorumluluk reddi ile de karşılaşabilirsiniz.

Bu arada, milyonlarca abone kazanmanın sırrına sahip olduğunu iddia eden birçok videoda vardır. Bu videolar yalnızca onları oluşturan kişiler için yararlıdır. Çünkü bunları yapan kişi bir milyonun üzerinde görüntülemeye sahiptir. Bunun için zamanınızı boşa harcamayacak bazı gerçek taktiklere bakabilirsiniz.

Ücretsiz Youtube Aboneleri Nasıl Edinilir?

Her şeyden önce, yeni başlıyorsanız, sıfırdan bir Youtube kanalı oluşturma kılavuzuna göz atabilirsiniz. Ayrıca, Youtube'a yeni başlayanlar için size zaman kazandıracak birçok ipucu listesi de bulabilirsiniz.

 Şimdi, en kolaydan en zora doğru sıralayacak olursa, görüntüleyenleri aboneye dönüştürmek için en iyi birçok uygulama bulabilirsiniz. Youtube abone sayacı da kullanarak hepsini aynı anda uygulamamaya dikkat edin. Yayınladığınız her yeni videoda bu ipuçlarının her birini deneyin veya haftada bir kez uygulayın.

 İzleyicilerinizden Abone Olmalarını İsteyin

Çoğu zaman, yt abone kasma için hedef kitlenizin sadece bir hatırlatmaya ihtiyacı vardır. Büyük abone ol butonu birçok yerde bulunur, ancak yeni bir video yüklendiğinde haberdar olmak için abonelerinize zile basmalarını da hatırlatabilirsiniz. Bu yalnızca değerli içeriğiniz olduğunu ve yaptığınız işe ayak uydurmalarını kolaylaştıran bir hatırlatmadır.

Bunu zaten yapıyorsanız, takipçilerinize kanalınızın abone olmaya neden değer olduğunu göstermeyi unutmayın ve bunu, örneğin değerli yeni bilgiler gönderdikten veya paylaştıktan sonra, onların seçtikleri şekilde yaptığınızdan emin olun. Çok fazla şey yapmayın çünkü işin büyüsünü bozma riskiniz de var.

 Üzerinde Çalıştığınız Bir Sonraki Videodan Bahsederek Videolarınızı Sonlandırın

Bir Youtube kanalına abone olmak bir beklenti eylemidir. Markanızın neyle ilgili olduğunu yeni görmüş olan izleyiciler, işinizi doğru yapıp yapmadığınızı sorgulamaya hazırdır. Yt abone sayacı ile takipler de yapılabilir.

Yeni videonuzun etrafında bir ses oluşturmak ve onu neden kaçıramayacaklarını netleştirmek, insanları abone olmaya motive etmenin en organik yoludur. Elbette bunun için içerik takviminizi iyi planlamanız ve sırada ne olduğunu bilmeniz gerekir.

Kitlenizle etkileşim kurun ve arkadaş olun. Youtube abone hilesi ücretsiz ile kitlenizle ilişkiler kurarsanız, işinizi görmeye devam etmeleri daha olasıdır. Yorumlara yanıt verin. Kanallarını takip edin.

Evet, ünlü bir Youtuber'ın videonuza yorum yapması heyecan verici olabilir ama kimse seneye kimin ünlü olacağını bilmez. En iyi Youtube abone hilesi ile benzer düşünen insanlardan oluşan bir topluluk oluşturun ve kendinizi tanıtma fırsatını yakalayın.

Ayrıca, bu bağlantıları oluşturduğunuzda, kendi hedef kitleniz size bir sonraki videonuz için birçok ücretsiz içerik fikri verecektir. Youtube 1000 abone kasma ücretsiz işlemleri mevcuttur. Youtube varlığınızı Hootsuite ile yönetin, yalnızca videoları yüklemek ve planlamakla kalmaz, aynı zamanda kontrol panelinize yorumlar ekleyin. Bu, tüm videolarınız hakkındaki yorumları tek bir yerden incelemeyi, yanıtlamayı ve/veya denetlemeyi de kolaylaştırır.

Kanal Resminizi Güncelleyin

Youtube banner'ınız, kanalınıza göz atmak için tıklayan kişilerdir. Belki videolarınızdan birini beğenip bulmuşlardır ve şimdi daha fazla içerik arıyorlardır. Potansiyel aboneler olabilirler, bu yüzden en iyi yüzünüzü ortaya koyun. Ayrıca Youtube da kaç abone olunca para kazanılır sorularını da değerlendirmek önemlidir.

Banner'ınızın net, dikkat çekici, markanızı temsil etmesi gerekiyor ve bu da can sıkıcı olan kısımdır, tüm cihazlar için optimize edilmesi gerekir. En güncel boyutlara sahip bazı ücretsiz şablonları ve kendi kanal resminizi oluşturmak için çok yararlı kılavuzlardan da faydalanabilirsiniz.

Markanızı Resimlerinizin Küçük Resimlerine Yazdırın

Küçük resim, videonuz için kapak görevi gören bir durağan görüntüdür. Ayrıca, bu aynı zamanda insanları videonuza tıklamaya ikna etmek için ilk ve en iyi şansınızdır.

Bir izleyiciyi bir aboneye dönüştürmek için video sayfanızı keşfedin. Kaliteye sürekli bağlılığı ima eden zarif, profesyonel ve tutarlı videolar Youtube abone kazan işlemi için önemlidir. Amacınız tüm videolarınıza özel bir damga basmak olmalıdır. İnsanların (en azından bilinçaltında) kanalınızda bir video izlediklerini anlamaları için aynı yazı tipini, renk paletini ve hatta çerçeveleme ve kompozisyonu kullanın.

 Videolarınızı Web Sitenize veya Bloğunuza Yerleştirin

Youtube abone arttırma ile bu bir kazan-kazan işlemidir çünkü videonuzu sitenizde kullanmak sitenizin Google'ın algoritmasını kullanan arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olabilir. Ayrıca, Youtube aboneleri söz konusu olduğunda, bu, videonuzu insanların en çok ilgileneceği yerleri göstermenize de yardımcı olur.

Tıklama oluşturan Youtube araçlarını kullanın. Youtube 1000 abone kasma ile Youtube'un algoritması onları bir sonraki videoya götürmeden önce, başka bir harekete geçirici mesaj eklemelerini hatırlatabileceğiniz, hareketsiz görüntüleri içerebilir.

Çalma Listeleri Açısından Düşünmek

Oynatma listeleri, kanalınızın izlenme süresini artırmanın harika bir yoludur. Ayrıca, en iyi içeriğinizi tek bir yerde (veya ilgili içeriğinizi birden fazla yerde) öne çıkararak insanları kanalınıza abone olmaya teşvik ederler.

Örneğin Epicurious, Youtube oynatma listelerini bir TV şovunun bölümleri gibi ele alır. Youtube abone botu ile bu format sizi içeriğinizde aşırıya kaçmaya davet eder ve sonunda insanlar her yeni video olduğunda haberdar olmak isterlerse abone olurlar.

Bir yarışmaya ev sahipliği yapın. Etkileşimde kısa süreli bir artış görmek istiyorsanız veya yeterli abonenizin olmadığını düşünüyorsanız Youtube yarışmaları oluşturma kılavuzuna göz atabilirsiniz. Temel adımlar, hedef kitleniz için önemli olan bir ödül seçmeyi ve görüntüleyenlerden abone olmalarını ve katılım bildirimlerini açmalarını istemeyi içerir.

Abone Hedeflerinizi Kutlayın

Hedef sayınızı kutlayın ve gerçekleşmesine yardımcı olan insanlara teşekkür edin. Tutarlı bir programa göre videolar yayınlayın. Ayrıca Youtube abone nasıl arttırılır sorusunun cevabını bilmek önemlidir. Birçok uzman, içerik oluşturucuların kanallarına ne sıklıkla video göndermeleri gerektiğine dair genel bir kural olduğunu güvenle belirtir. Örneğin: haftada bir video ile başlar ve ardından kanalınız büyüdükçe 3-4 videoya çıkabilirsiniz.

Teoride, daha fazla video = izleyiciler tarafından daha fazla izlenme süresidir. Bununla birlikte, niceliğe göre kaliteye öncelik vermenin bazı dezavantajları da vardır.  Ancak Youtube nasıl abone kazanılır tarzı sorunların cevapları kişilere çok fazla ayrıcalık kazandırır.

Amacınız izleyicileri aboneye dönüştürmekse, önce kaliteye, sonra sıklığa odaklanmanız gerekir (ve ancak o zaman miktar hakkında endişelenmeye başlayabilirsiniz). Sık sık video yüklerseniz, insanlar içeriğinizi ne zaman görebileceklerini bilir ve abone olma olasılıkları artar. Youtube 1000 abone ne amaçla istendiğinde önemlidir. Bu daha çabuk hedefe ulaşmak için motive olmaya yardımcı olabilir.

Youtube videolarınızı önceden planlamak için Hootsuite gibi bir sosyal medya yönetim platformunu da kullanabilirsiniz.

Diğer Sosyal Medya Kanallarınız Aracılığıyla Hedef Kitlenizle Etkileşim Kurun

Bu, Twitter, Instagram, Pinterest, Facebook veya yerleşik bir hayran topluluğu olan herhangi bir yerde çapraz tanıtım yapmak anlamına gelir. Veya insanları Youtube kanalınızı Instagram ile Twitter zaman tünellerinde izlemeye teşvik etmek kadar basit bir şey de olabilir.

Ayrıca, içeriğinizi tüm kanallarda çapraz yayınlayarak video prodüksiyon yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Örneğin, artık IGTV yatay formatta uzun biçimli videolara izin verdiğine göre, başyapıtınızı bu platforma da kolayca yükleyebilirsiniz.

Ancak nihai hedefiniz daha fazla abone edinmekse, sosyal medyanızda bir önizleme veya fragman yayınlamalısınız. Kitlenizi oraya getirmek için Youtube kanalınıza bağlantı vermeyi de unutmayın. Ayrıca Hootsuite gibi bir sosyal medya yönetim aracı, çapraz tanıtımı çok kolay hale getirir.

Videolarınıza Başlık Vermek ve Nişinizi Tanımlamak için Anahtar Kelime Araştırması Yapın

Bu ipucu, geri bildirim almak söz konusu olduğunda çok önemlidir, bu nedenle tekrar etmekte fayda vardır. İnsanların konunuz için Youtube'da zaten aradığı alakalı anahtar kelimeleri aramak, yeni videonuz için en iyi adı ve etiketleri seçmenize yardımcı olacaktır. Ek bir avantaj, size ilham verebilmesi ve bir sonraki videonuzun konusunu seçmenize yardımcı olabilmesidir.

Örneğin, Youtube kanalınız evde nasıl kombucha yapılacağıyla ilgiliyse, bazı ön anahtar kelime araştırmaları, kombucha'yı seven Youtube izleyicileri için de ilginç olan bir dizi konuyu ortaya çıkarabilir. Örneğin, doğru demleme kabının nasıl seçileceği, demleme kabının nasıl temizleneceği veya ikinci bir fermantasyonun nasıl gerçekleştirileceği araştırılabilir. Tüm bu konular videolara dönüştürülebilir.

Google Anahtar Kelime Planlayıcı gibi SEO araçları, insanların şu anda sunduğunuz içeriği bulmak için kullandıkları kelimeleri belirlemenize yardımcı olabilir. Bu, kimsenin aramadığı veya bulamadığı ayrık başlıklara sahip videolar yapmaktan kaçınmanıza yardımcı olur. Ayrıca, hazır olmadan önce rekabetçi bir konuda içerik oluşturmaktan kaçınmanıza da yardımcı olur.

İnsanlara Henüz Bilmedikleri Şeyleri Verin

Yeni insanları çekmek için videolarınızın %80'i SEO odaklı olmalıdır. İnsanların abone ol düğmesini tıklamasını sağlamak için işlevselliğin ötesine geçmeniz ve yerleşik kalıpları aşan bir değer sunmanız gerekir. Ayrıca benzeri olmayan bir pazarda video çekmek, yaratıcı olabileceğiniz ve yeni ve orijinal bir şey yapabileceğiniz bir alandır.

Güncellenmiş ve zamansız videolar oluşturun. Zamansız içerik izlenme süresini artırmak için önemlidir. İnsanları abone olmaya ikna etmeye çalıştığınızda da ilgi çekici içerikler ön plana çıkar. Ayrıca bu ve benzeri bilgileri daha fazla almak için sitemizden faydalanabilirsiniz.

AlyMedya

SIK SORULAN SORULAR

Hizmetlerimiz hakkında sıkça sorulan sorulara göz atın.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.
 
SORUNUZ MU VAR? WhatsApp ve Canlı Destek aracılığıyla gerek satın alım öncesi gerekse satın alım sonrasında talep ettiğiniz desteği en iyi şekilde sunuyoruz.
AlyMedya
3 Dakika Önce
deneme bonusu veren siteler bahis siteleri deneme bonusu/a> gamerdunyasi.com instagram takipçi satın al