SİPARİŞ SORGULA
E-Posta Destek
7/24
[email protected]
Whatsapp Hattı Destek
7/24
0 850 888 88 88

Youtube İzlenme Hilesi

Yazı içerisinde YouTube İzlenme Hilesi başlığı üzerinde durulmuş olup rehber içerik şeklinde hazırlanmıştır.

Yorum Yaparak 10.000 Takipçiye Kadar Gönderim Yapabilirsiniz.
0%

Hazırlanıyor...

Lütfen sayaç dolana kadar sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde takipçi gönderim işlemi tamamlanmayacaktır.
AlyMedya YORUM YAPIN
AlyMedya ÖNCEKİ YORUMLAR
Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

AlyMedya
NEDEN ALYMEDYA?
Aly Medya ile Sosyal Hayatınıza Artı Katın!

Aly Medya ile Sosyal Medya hesaplarınıza doping yapın, kitlenizi büyütün ve etkileşimlerinizi arttırın! Üstelik tüm hizmetlerimiz geri iade garantili!

Aly Medya ile Sosyal Hayatınıza Artı Katın!

Aly Medya ile Sosyal Medya hesaplarınıza doping yapın, kitlenizi büyütün ve etkileşimlerinizi arttırın! Üstelik tüm hizmetlerimiz geri iade garantili!

Youtube İzlenme Hilesi

Youtube videoları 30 saniye ve üzerinde izlendiğinde gerçek izlenme olarak kabul edilmektedir. Youtube izlenme hilesi Youtube videoların izlenme zamanlarını hesaplamaktadır. Gerçekleştirilen izlenmeler gerçek mi? Sahte mi? İzlenme olduğunun analizini yapmakta ve ona göre izlenme sayısı belirlenmektedir.

Youtube videoları minimum seviyede 300 izlenme olduğunda incelemeye alınır. İzlenme de artış devam ettikçe de Youtube tarafından değeri artış gösterecektir.

Şirketlerin Youtube destek hizmetlerinin içinde bulunan hizmetlerden biri de izlenme satın alma seçeneğidir. İzlenme satın alma paketleri içeriğinde genelde;

 • 1000 Youtube izlenmesi
 • 2500 Youtube izlenmesi
 • 5000 Youtube izlenmesi
 • 10.000 Youtube İzlenmesi
 • 15.000 Youtube İzlenmesi
 • 20.000 Youtube İzlenmesi
 • 25.000 Youtube İzlenmesi

Gibi seçenekler bulunmaktadır. Fiyatlandırma da izlenme sayısına göre artış gösterir.  Bu işlemlerin birçoğu anında ödeme ile hesaba şifresiz olarak aktarılmaktadır.

Youtube İzlenme Hilesi Yapılışı

Youtube izlenme hilesi yapmak oldukça kolay ve hızlıdır.  Youtube izlenme hilesi ile kanalına izlenme gönderimi yapmak isteyenlerin kolaylıkla kullanacağı Youtube izlenme hilesini yapmak için;

 • Youtube izlenme hilesi uygulamasına giriş yapın.
 • Youtube videonuzun linkini istenilen noktaya yapıştırın.
 • Youtube izlenme hilesi ile yapılmasını istediğiniz gönderim miktarını seçin.
 • Youtube izlenme hilesinin altında yer alan gönder butonuna tıklayın.
 • Youtube izlenme hilesinin aktifleşmesi için gerekli 120 saniye bekleme zamanının dolmasını beklemelisiniz.
 • Zaman tamamlandıktan sonra videoya izlenme gelmeye başlayacaktır.


Youtube izlenme hilesi ile ücretsiz bir şekilde izlenme sayısını artırmak oldukça basittir. Youtube izlenme hilesi 2022 uygulamaları ile aktif olarak size ait kanala izlenme gönderebilirsiniz.
Youtube şifresiz izlenme hilesi hizmeti sağlayan Youtube izlenme hilesi sayfamız ile güvenilir olarak videolarına izlenme gönder. İzlenme hilesi bedava olarak sayfamız üzerinden kullanıcılara sağlanmaktadır.

Youtube İzlenme Hilesi Programı

Bilgisayara ya da diğer cihazlara yükleme yapılmadan site üzerinden bu program kullanılabilir. Çünkü izleyiciler internet üzerinden geldiğinden bu işlem bir tarayıcı ile gerçekleştirilmektedir. Youtube izlenme hilesi programı gerektirmeden kullanıcılar Youtube sayfasına girerek arama bölümünden videoları aratarak izlerler ve sizde organik izlenme kazanırsınız.

Yıllar evvel Youtube platformunda bu kadar çok kullanıcı bulunmuyordu. Youtube’dan elde edilen gelir sistemi aktifleştiğinden bu yana kişiler hızlı kanallar oluşturur ve bu kadar çok kanalın yer aldığı listelerde öne çıkmada insanlar zorluk çekmektedirler. Bu hile ile durum ortadan kalkarak hem içeriğin hem de kanalın çok daha fazla kişiye görünümü muhtemeldir.

Youtube İzlenme Hilesi Yöntemleri

Eğlenceli paylaşımların merkezinde uzun süredir Youtube bulunmaktadır. Birçok insan eğlenmek ve vakit geçirmek için Youtube seçeneğini kullanmaktadır. Yine birçok insan video paylaşımları ve reklamlar ile para kazanmaktadır. İlk olarak bilinmesi gerekli Youtube hesabı oluşturanların hayali kısa zamanda inanılmaz izlenme düzeyine ulaşır. Youtube izlenme sayısı artırma yöntemlerinden olan Youtube izlenme botu tamamen izlenmeye etki ederek, izlenme sayısını artırmak için yapılan çalışmadır. İzlenme botu popülerliği olmayan, izlenmeyen videolara bile izlenme sayısı eklenmesini ve popülerliğinin artmasını sağlamaktadır.

Ücretsiz Yt izlenme hilesi de bulunmaktadır. Mantıkta karşılıklı takip ve izlenmeye yöneliktir. Youtube abone sayısını artırmaya başlamak için yapılan paylaşımların keşfi, beğenisi ve dağılması gereklidir. İnsanların doğal yollar ile videolarınızın keşfi biraz zaman alabilir. Bazen de bu olmayabilir. Youtube video içeriğinizin içeriği ne kadar iyi olursa olsun, insanların keşfi ve bunu kısa zaman içinde yapmaları oldukça önemlidir. Bu süreçte de aracı olan siteler devreye girerek verilen görevlerin yapılması neticesi izlenme sayısına ve takipçi sayısına artış yaptırmaktadırlar.

Bu ücretsiz olup yine de dikkatli olunması gerekli bir durumdur. Doğal olmayan artış ve organik olmayan kitleden dolayı hesabın güvenliği tehlike altına girebilir. Güvenilen sitelerden işlemleri yapmak önem arz eder.

Youtube İzlenme Hilesi Ücretsiz Mi, Şifre İstenir Mi?

Youtube görüntülenme hilesi ücretsiz ve şifresiz bir şekilde kullanıcılara sunulur. Youtube izlenme hilesi ücretsiz için sitemiz üzerinden ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube izlenme hilesi uygulaması ile sitemiz üzerinden güvenli olarak izlenme gönderimi yapabilirsiniz. Youtube izlenme hilesi telefon numarasız, şifresiz ve ücretsiz uygulamadır. Youtube izlenme hilesi ücretsiz bir şekilde Youtube videonuza görüntülenme gönderimi sağlayan güvenilir ve popüler bir hizmettir. Sizde Youtube izlenme hilesi hizmetimiz ile ücretsiz Yt izlenme gönderebilirsiniz.

Youtube video izlenme hilesi yapan birçok şirket bulunmaktadır. Birçoğu başarısız olmakla birlikte başarılı olanlarda hizmetlerini doğru olarak devam ettirmektedirler. Youtube izlenme hilesi yöntemleri yapılırken şifre istenir mi? Bu soru işi yaptırmak isteyenlerin en fazla sorduğu sorudur. Cevabı da oldukça nettir. Youtube izlenme hizmeti almak isteyenler hangi firmadan olursa olsun yaptırmak istediklerinde kesin olarak bilmeliler ki şifreleri asla istenmemektedir.

İzlenme Sayısının Artmasının Avantajları

Youtube’ da izlenme artırma hilesi çok kısa zamanlarda Youtube izlenme sayısına artırmayı hedeflemekte olanların seçmiş olduğu yöntemdir. Kısa zamanda para kazanmayı düşünenlerin en fazla tercih ettiği yöntemdir. İzlenme artırma hilesi kullanıldığında videolar 30 saniyelik süre içinde otomatik izlenme eklenecektir. Video için izlenme sayısı ne kadar çok olursa; hesabınız ve videonuz kolaylıkla keşfedilecektir. Farklı insanlarca keşfedilen, yeni görülen videolar, abone sayılarının artmasına bununla beraber izlenme süresinin artmasına da sebep olacaktır.

Youtube kurallarına ve kriterlerine göre de izlenme süresi ve abone sayısı tespit edilen oranların üzerinde çıktığında, kullanıcı paylaşımları ve reklam içerikleri gösterimlerinden kazanç sağlanacaktır. İzlenme artırmanın size getireceği büyük avantaj kısa zamanda Youtube izlenme parası kazanmanız olacaktır.

Youtube İzlenme Hilelerinin Olumsuz Yanları

Sevdiğiniz konularda hem içerik üretebilmek bununla birlikte para kazanmak için Youtube kanalına kolaylıkla takipçi ve izlenme sayısı gibi benzer olarak hizmet satın alabilir ve Youtube platformuna rahatlıkla katılabilirsiniz. Böylelikle videoları bütün dünyaya duyurabilir ve bunu yaparken gelir elde edebilirsiniz. Kolay hit sistemlerini kullanarak, ziyaret etme yolu ile elde edilen bakiyeler ile kendi videonuza hit göndermeye çalışılan sistemler çok fazla çalışmamaktadır. Youtube bunu artık yakalamaktadır. Bunun nedeni de bakiye kazanabilmek için uğraşan siteler sistemini güncellemiyor.

Bazı zamanlarda da direkt url’den git yollayıp izlenmeyi artırmaya çalışmaktadırlar. Veya şeffaf Proxy kullanarak işlem yaptıklarından filtrelemeye takılmaktadırlar. Arada gelmekte olan başarılı hitler de böylelikle 301 izlenme limitine takılarak çöpe gidiyor. Anlayacağınız bu tarz başarısız sistemler ile uğraşmak çoğunlukla zaman kaybına sebep olmaktadır.

Youtube’da 1000 İzlenme Kaç TL Kazandırır?

Youtube’da, Google’ın Adsense sistemine bağlı olan banner reklamları görünmektedir. Reklamların bir bölümü CPC yani tıklamaya göre hesaplanmaktadır. Bir bölümü de izlenme başına hesaplanmaktadır. Youtube’da reklam geliri, 1000 video izlenmesi farklı durumlardan dolayı değişkenlik gösterebilir. Araştırmalara göre Youtube 1000 izlenme kaç TL sorusunun cevabı, ortalama bir ücret olmaktadır. Dolara göre ise 1000 yt izlenme parası çok da sanıldığı kadar fazla değildir.

Youtube’da 1 Milyon İzlenme Kaç Para Kazandırır?

Youtube’da reklam geliri ile para kazanımı elde etmek çok da zor değildir. Kaliteli içerikler, abone sayısı da iyiyse bu yapılabilmektedir. Youtube 1000 izlenme üzerindeki gelir baz alındığında, bazı insanların merak ettiği soru olan Youtube 1 milyon izlenme kaç para sorusunun yanıtı da ortaya çıkıyor. Youtube’da 1 milyon izlenen video varsa, bu videodan oldukça iyi bir para kazanılabilir. Bu gelire etki eden farklılıklar bulunulan ülke, kanal sektörü, para kazanmanın açık olup olmaması olabilir. Youtube’ da 1 milyon izlenme kaç para sorusunun cevaplarına da sayfamız üzerinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Youtube izlenme parası ne kadar sorusunun cevabını da sitede bulabilirsiniz.

Youtube Ücretsiz İzlenme Kasma

Bir video izlerken o video türüne yaklaşık olan ya da ilgi alanınızda yer alan içerikler sitede sağ tarafta uygulama da ise videonun altında bulunur. Burada genellikle ilgi seviyesine göre sıralanmaktadır. Bir kişi başka video izlerken sizin videonuzu da görebilir buradan hem içeriği hem de kanalı ziyarette bulunabilir.

Yeteri kadar Youtube izlenme kasma gönderimi yapabilirseniz paylaşılan içeriğin bir sürede olsa keşfet bölümünde olması olası durumdur. Buradan kanala yeni abonelerde kazanılabilir. Düzenli olarak görüntülemeleri yükseltilmesi sonradan yüklenecek içeriğin çok daha fazla kişiye doğrudan ya da öneri edilenlerden gösterilmesini sağlayabilir.

Youtube Videolarımda Ne Zaman Reklamlar Görünür?

Kanalınıza videoyu yüklediğinizde reklamlar çıkmayacaktır. Çünkü Youtube ilk olarak sizin kanalınızda hangi tür videolar yayınladığını belirlemektedir. Sonrasında video içeriğini belirler ve ona göre ilgili reklamları göstermeye çalışır. Bu sebeple kanal açıklamasında ve etiketlerinde kesinlikle kanalın hangi tür videoların olabileceğini belirten bilgiler yazılmalıdır. Yeni bir video yüklerken hızlı reklam çıkması için video açıklama bölümüne içerikle ilgili detaylı bilgi yazmalı, etiketleri video başlığı ile uyumlu ve video içeriğine göre yazılmalıdır. Bu aşamalar doğru olarak yapıldıysa Youtube kanal ya da videoyu hızlıca inceleyecek ve hem ön planda olmasını hem de reklamların gösterimini sağlayacaktır.

Youtube İzlenme Başına Kaç Para Veriyor?

Bu konu birçok insan için merak uyandırıyor diyebiliriz, fakat Youtube izlenme başına para şu kadardır demek mümkün değildir. Çünkü bu oran birden çok etkene göre farklılık göstermektedir. Fakat bu soruyu Youtube kaç izlenme kaç para neye göre belirlenmektedir? gibi değiştirilecekse cevapları şu şekilde sıralanabilir;

 • Reklama tıklama oranı
 • Reklamı izleme oranı
 • Reklam verenin bütçesi
 • Reklam kategorisi

Youtube’da tıklama başına kazanca etki eden başlıca konular bunlardır. Eğer sizde yayıncı olmak isterseniz, buradaki adımlara ve bilgilere dikkat etmeniz gerekir, başarı ve kazanca giden yol kolay değildir.

Youtube Para Kazanma Şartları ve Paranın Yattığı Yer

Youtube üzerinden para kazanmak için kanalın belirli şartları tamamlamış olması gerekmektedir. Eğer Youtube’ un sunmuş olduğu bu kuralları bitirmezseniz, Youtube kanalından para kazanmaya izin vermemektedir. Para kazanabilmeyi aktifleştirmek için gerekli iki şart;

 • Kanalın son 12 ayda kazandığı abone sayısı 1000’in üzerinde olmalıdır.
 • Kanalın son 12 ayda kazandığı izlenme zamanı 4000 saatin üzerinde olmalıdır.

Buradaki son 12 ay terimi birçok insanda yanlış algılar bırakmakta, insanlar kanalın açılmasından sonra 12 ay içinde 4000 saati veya 1000 aboneyi geçmeliyim şeklinde düşünce de oluyorlar. Fakat bu bilgi yanlıştır. Kanalı açtığınız tarihin önemi pek yok, açıklamada da belirtildiği üzere son 12 ay içindeki istatistikler ön planda yer almaktadır.

Youtube’da para kazanma özelliğini aktifleştirerek Adsense hesabı oluşturulduğunda, paranın yatacağı yeri belirlemek oldukça basittir. Bu işlem için Adsense üzerinde paranın yatmasını istediğiniz bankanın belirlenerek iban numarasını girilmesi yeterlidir. Reklam geliri ödemeleri ayın 1.günü ile 25.günü arasında yapılmaktadır. Alt ödeme limiti belirlenmiştir.  1 aylık gelir belirlenen limitin altında ise para hesaba yatmamaktadır. Daha sonraki aya kadar bekletilerek o ayın kazancı ile beraber hesaba yatmaktadır. Sitemizden bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

AlyMedya

SIK SORULAN SORULAR

Hizmetlerimiz hakkında sıkça sorulan sorulara göz atın.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.
 
SORUNUZ MU VAR? WhatsApp ve Canlı Destek aracılığıyla gerek satın alım öncesi gerekse satın alım sonrasında talep ettiğiniz desteği en iyi şekilde sunuyoruz.
AlyMedya
3 Dakika Önce
deneme bonusu veren siteler bahis siteleri deneme bonusu/a> gamerdunyasi.com instagram takipçi satın al