SİPARİŞ SORGULA
E-Posta Destek
7/24
[email protected]
Whatsapp Hattı Destek
7/24
0 850 888 88 88

Youtube İzlenme Satın Al

Youtube video izlenme satın alarak video izlenme sayınızı artırın, hemen şimdi size en uygun paketi seçebilirsiniz.

Ortalama: 5/5 - 182 Değerlendirme
YOUTUBE

500 İzlenme

 • %100 Türk Gerçek Kullanıcılar
 • Düşüş Yaşanmaz
 • Ömür Boyu Garantili Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
30.00₺
SATIN AL
YOUTUBE

1.000 İzlenme

 • %100 Türk Gerçek Kullanıcılar
 • Asla Düşüş Olmaz
 • Ömür Boyu Garantili Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
50.00₺
SATIN AL
YOUTUBE

2.000 İzlenme

 • %100 Türk Gerçek Kullanıcılar
 • Asla Düşüş Olmaz
 • Ömür Boyu Garantili Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
90.00₺
SATIN AL
YOUTUBE

3.000 İzlenme

 • %100 Türk Gerçek Kullanıcılar
 • Asla Düşüş Olmaz
 • Ömür Boyu Garantili Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
130.00₺
SATIN AL
YOUTUBE

5.000 İzlenme

 • %100 Türk Gerçek Kullanıcılar
 • Asla Düşüş Olmaz
 • Ömür Boyu Garantili Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
200.00₺
SATIN AL
YOUTUBE

10.000 İzlenme

 • %100 Türk Gerçek Kullanıcılar
 • Asla Düşüş Olmaz
 • Ömür Boyu Garantili Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
350.00₺
SATIN AL
AlyMedya
NEDEN ALYMEDYA?
Aly Medya ile Sosyal Hayatınıza Artı Katın!

Aly Medya ile Sosyal Medya hesaplarınıza doping yapın, kitlenizi büyütün ve etkileşimlerinizi arttırın! Üstelik tüm hizmetlerimiz geri iade garantili!

Aly Medya ile Sosyal Hayatınıza Artı Katın!

Aly Medya ile Sosyal Medya hesaplarınıza doping yapın, kitlenizi büyütün ve etkileşimlerinizi arttırın! Üstelik tüm hizmetlerimiz geri iade garantili!

Youtube İzlenme Satın Al

YouTube’da yükselmenin şimdi tam zamanı! Tercihsoft olarak yaptığımız kampanyalarla bugüne kadar binlerce YouTube kanalını öne çıkarmayı başardık. Tamamı, Tercihsoft üzerinden satın aldığı YouTube izlenme hizmeti ile aradıkları ve uzun süredir bulamadıkları etkileşime sahip oldu. YouTube koca bir derya, sadece basit kanallar için değil aynı zamanda kurumsal kanallar için dahi sonsuz bir deniz. Bu sebeple küçük ya da büyük kanal demeden orada bir kanala sahip olmak gerekiyor. İzlenme hizmetlerinden faydalanan kişilerin bileceği üzere YouTube’da 1000 izlenme başına ortalama kazanç 50 TL olabiliyor. Bu da 1 milyon izlenmede ortalama olarak tahmini 50 bin TL gibi bir kazanca denk gelebiliyor. Ancak bu kanal kategorisine ve reklamverenlerin bütçelerine göre değişebilir. Örneğin bazı kanallar 1000 izlenme başına 100 TL’ye kadar kazanabiliyor. Peki, bu izlenmeleri nasıl elde ediyorlar? Tabii ki Youtube izlenme hizmeti ile. Youtube izlenme paketi ile alakalı tüm detayları aşağıda sizin için sıraladık.

Youtube İzlenme Nedir?

Youtube izlenme, adından da anlaşılacağı üzere Youtube kanalı olan insanların gelirlerini katlayabilmeleri ve elde edebilecekleri kazançları daha güvenli hale getirebilmelerine olanak sağlıyor. Youtube izlenme al hizmeti sayesinde tamamı ile organik izleyiciler elde edersiniz. İzleyicilerinizin tamamı paylaşımlarınızı beğenir ve yorum yapar. İnsanlar, genelde daha fazla kazanmak uğruna olmasa dahi daha fazla izlenme sayısına sahip olabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Özellikle Youtube izlenme satın alan kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun 4000 saat izlenme süresi sınırını aşmak için yaptıklarını biliyoruz. Biz de buna özel olarak hizmet ayrıntıları ekledik. Tercihsoft olarak Youtube’da her türlü izlenme hizmeti vermeye başladık.

Youtube İzlenme Satın Almak Mantıklı mı?

Youtube izlenme satın almak mantıklı mı sorusuna verilen yanıtların tamamı evet. Ama neden evet olduğunu ya da Youtube’da izlenme satın aldığınız zaman ne gibi bir avantajlara sahip olacağınız belirtilmemiş. Biz de Tercihsoft olarak bunu belirtmek istedik. Öncelikli olarak maddeleri şöyle listeleyelim:

 • Eğer Youtube kanalınız yeni ve 4000 saat kuralını aşmadıysa bu kuralı çok hızlı ve güvenli bir şekilde kazanırsınız.
 • Yüklediğiniz videoların hızlı bir şekilde izlenmesi demek trende girmek anlamına gelir. Çok fazla beğeni, çok fazla aynı anda izlenme ve yorum yapılıyor olması demek popüler videolar listesine sonuncu sıradan da olsa girmeniz anlamına gelir. Bu sayede youtube beğeni satın almanıza gerek kalmaz.
 • Popüler videolar listesini izleyen yüz binlerce insan videolarınızı keşfetmeye başlayacak ve kanalınız yavaş yavaş büyümeye başlayacak.
 • Aslında Youtube izlenme satın alarak geleceğe bir yatırım yapmış oluyorsunuz.

Youtube İzlenme Satın Alma

Youtube izlenme satın alma ekşi cevapları da malumunuz üzere. Özellikle ekşi sözlük insanlarının Youtube izlenme hizmetlerine karşı fikirleri olumlu. Binlerce insan satın alarak Youtube’da popüler olmaya çalışıyor. Bu insanların hiçbir tanesi Youtube için boşuna yatırım yapmıyor. Youtube kanalınızı canlandırmak, 4000 saat kuralını aşmak, popüler videolar listesine girmek ve Youtube üzerinden bir kazanç elde etmek artık mümkün. Özellikle insanların beğenebileceği ve zevkle izleyebileceği videolar yapmaya başladıysanız kesinlikle ama kesinlikle izleneceksiniz. Çünkü Youtube’da izlenmeyen hiçbir video yok yeterki yeteri kadar etkileyici olsun. Youtube izlenme satın alma ucuz aramalarında bir yanıt arıyorsanız en doğru noktaya geldiğinizi belirtmek isteriz.

Youtube İzlenme Satın Al Ucuz

Youtube izlenme satın al Ucuz, insanların alışveriş yaptığı ve ödeme yaptığı en büyük platformlardan bir tanesidir. Youtube için bir günde harcanan nakit tutarı milyonlarca TL’yi geçebiliyor. İnsanlar Youtube kanalları için bu kadar büyük harcamaları gönül rahatlığı ile yapıyorken sizin de eksik kalmamanız gerekiyor. Youtube izlenme satın alarak aslında tek yatırımı kendinize yapmış oluyorsunuz. Çünkü Youtube’da yapacağınız yatırım tutarının tamamını çok kısa bir süre içerisinde amorti edeceksiniz. Çünkü Youtube gerçek manada kazançlı bir platformdur. Siz de Tercihsoft kalitesi ile Youtube izlenme satın alarak beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Youtube izlenme sayfasından güvenli bir şekilde ihtiyacınız olan izlenme rakamını sipariş vermek olacak. Sizin için geri kalan tüm işlemleri Tercihsoft yapacak.

Youtube İzlenme Satın Almak Güvenli mi?

Youtube izlenme satın almak güvenli mi sorusunun net cevabı kesinlikle evettir. Web sitemizden yapacağınız her alışveriş 256bit SSL güvenlik sertifikası ile imzalanır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz bankanız ve sizin aranızda kalır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle web sitemiz ya da saldırganlar tarafından görüntülenemez. Tercihsoft, ile yapacağınız alışverişlerde Youtube kanalınıza gönderilecek olan izleyicilerin tamamı gerçek izleyicilerdir. Hesabınıza herhangi bir kısıtlama, spam ya da zararı dokunacak herhangi bir işlem olamaz. Bu sebeple Youtube video izlenme satın alırken net olarak güven içerisinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Yüz binlerce kişinin en temel ihtiyacı Youtube kanalına yüklediği videoların yeteri kadar izlenmesidir. Youtube’da izlenmek, kanal sahiplerine hem para kazandıracak hem de ün kazandıracaktır.

Youtube İzlenme Satın Al 1 TL

Youtube izlenme satın al 1 TL hizmetimiz, 2015 yılından bu yana aktif bir şekilde devam ediyor. 2015 yılından bu yana verdiğimiz hizmet sayımız toplamda 200 bin kanalı geçti. Bu da Türkiye’de ve dünya genelinde izlenme  hizmetinin ne kadar önemli olduğunu bize açık bir şekilde gösteriyor. Youtube izlenme satın al 1 TL hizmeti genellikle Youtube kanalında para kazanma açık olan kullanıcıların tercihidir. Ya da kanalında para kazanma aktif olmayıp 4000 saat kuralını yerine getirmek ve bir an önce Youtube kanalında para kazanmayı aktif etmek isteyenlerin aradığı ve almak istediği bir hizmet türüdür. Youtube izlenme satın al 1 TL hizmetimiz sayesinde on binlerce kanal hızlı bir şekilde para kazanmaya başladı. Ancak bu hiçte kolay bir işlem değil, özellikle 2021 yılından sonra kanal açan yayıncılar için. Youtube’dan gelen izlenme kısıtlamaları ve video dağıtım süreci sebebi ile kanal sahipleri Youtube izlenme satın alıp bu problemlerden hızlıca kurtulabiliyor.

Youtube İzlenme Arttırma

YouTube için sunulan bu hizmetler, kanalınızda bulunan videoların daha fazla izlenme almasına yardımcı olmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken, hangi videonuz için istediğinizi belirtmedir. Böylece istatistiğini anında yükseltmeniz mümkündür. Youtube izlenme arttırma verilirken kanala girildiği için, size görüntüleme de sağlar. Böylece sahip olduğunuz videolar, YouTube üzerinde daha ön sıralarda yer alır. Böylece doğal büyüme hızınıza da katkısı bulunur.

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

Youtube 4000 saat izlenme satın al hizmetimize ihtiyaç duyan kanal sahipleri, hizmetimizden faydalandıktan sonra çok hızlı bir şekilde Youtube’dan para kazanmak için gerekli olan 4000 saat sınırını aşabiliyor. İnsanlar genelde 4000 saat izlenme satın almazsam kanalım kendi kendine yükselişe geçer düşüncesinde. Oysaki bu çok yanlış bir düşüncedir. Çünkü özellikle 2021 yılından sonra açılmış olan Youtube kanalları gizli bir etkinlik kısıtlaması içerisinde olurlar. Youtube, bu kanalların video dağıtım süreçlerini gizli bir şekilde kısıtlamaya alıyor. Bu sebeple de kanallarda izlenme sayısı oldukça düşük oluyor. Ancak, bu içeriğimizi okuyan Youtube izlenme satın alacak olan kullanıcılarımızın böyle bir problemi olmayacak. Çünkü Youtube 4000 saat izlenme satın almış olan kullanıcılarımız hızlı bir şekilde ilk para kazanma kurulumunu bizim hizmetimiz sayesinde hızlı bir şekilde tamamlamış olacak.

Youtube Türk İzlenme Satın Al

Youtube Türk izlenme satın al hizmeti, adından da anlaşılacağı gibi Youtube kanallarına sadece Türk izleyicilerin gönderildiği bir hizmet türüdür. Şirketimizin tek amacı, Youtube’da para kazanmakta zorluk çeken ve bir şekilde Youtube’dan gelir elde etmek isteyen kanal sahiplerine yardımcı olmaktır. Youtube Türk izlenme satın al işleminizi başlattıktan sonra kanalınıza izleyici olarak gönderilecek olan kullanıcıların tamamı gerçek Türk hesaplardır ve daha önemlisi de gerçek Türk Youtube kullanıcılarıdır. Yani siz ve bizim gibi gerçek Türk insanlar. Bu hizmetimizin bu kadar uygun fiyatlı olmasının nedeni ise tek bir satış yapmıyor, yerine bir paket dahilinde binlerce kişi ile buluşturuyor olmamızdır. Youtube kanalınızdan bir şekilde gelir elde etmek ve bu geliri artırmak için ya da 4000 saat izlenme koşulunu hızlı bir şekilde yerine getirebilmek, kanalınızda etkinlik kaydedebilmek, erişim ve etkileşimler sayesinde yüklediğiniz videoların popüler videolar listesine girmesini sağlamak için hemen bizimle çalışmaya başlayın.

Youtube Gerçek Türk İzleyici Satın Alma

Youtube gerçek Türk izleyici satın alma hizmetimizde de tıpkı yukarıda bahsettiğimiz gibi tüm özellikler aynıdır. Ancak burada temel fark, izleyicilerimizin belirli bir periyot halinde yüklediğiniz videoları izliyor olmasıdır. Örneğin, 1000 izlenme satın aldınız. 1000 kişi içerisinden ilk 200 kişi sipariş verdiğiniz ilk saat, 300 kişi ikinci saat, geri kalan 500 kişi ise üçüncü saat videonuzu izlemeye geliyor. Tabii ki hepsi aynı anda gelmiyor. Örneğin son saatte gelen 500 kişi aynı saat içerisinde ancak herhangi bir dakikada videonuzu izlemeye geliyor. Bu sayede videonuzda herhangi bir şekilde spam olmuyor ve videolarınız doğal izlenme alıyor. Bu da size ekstra olarak kazanç olarak dönüyor. Siz de hemen Tercihsoft kalitesi ve güveni ile Youtube gerçek Türk izleyici satın alın.

Youtube Organik Gerçek İzlenme Satın Al Hizmeti Nedir?

YouTube üzerinde izlenme almak hayati önem taşır. Zira yeterli sayıya ulaşmazsanız, para kazanma da kullanılamaz. Ayrıca sıralamada daha gerilerde gösterilmeye başlanır. Böylece kanalınızda performans azalması yaşanır. Ancak YouTube, bir kullanıcı videonuza girdikten sonraki tüm süreyi sağmaz. Burada gösterim süresi dolana kadar; kanalınız için bir faydası olmaz. Youtube İzlenme Paketleri buna kesin bir çözüm bulmanızı sağlar. Böylece gün içerisinde istatistiklerinizi, istediğiniz yere getirmeniz mümkündür. Ayrıca daha fazla izlenme almak, sıranızı ön sıraya taşıdığı için doğal izlenme, youtube beğeni satın al, takipçi hızınızın da artmasını sağlar. Zira videonuz beğenilmişse, izleyiciler abone olmayı bile değerlendirebilir. Yılların biriktirdiği tecrübe ile kurumsal çözümler sunan Tercihsoft, YouTube daha verimli ve pragmatik şekilde kullanmanıza yardım eder.

YouTube İzlenme Paketleri Gerçek Kullanıcılardan Mı Oluşur?

YouTube için sunulan hizmetler hem gerçek, hem de bot kullanıcılardan sağlanabilmektedir. Ayrıca bunlar kendi aralarında Türk ve yabancı olarak ayrıldığı için, kişiler aldıkları hizmetin hangisi olduğunu bilmeyi talep etmektedir. Tercihsoft tarafından size sunulan Youtube İzlenme Sayısı Artırma hizmeti farklı paketler halinde sınıflandırılmaktadır. Ancak sahip oldukları özellikler aynıdır. Tümü yüzde 100 Türk kullanıcılardan meydana gelmektedir. Böylece Türkiye’deki kullanıcılara hitap ediyorsanız, size yüksek kaliteli çözümler sunulur. Hepsi gerçek ve aktif olduğu için, size güvenilir ve profesyonel hizmet verilmektedir. Düşme yaşanmamakta olup, ömür boyu garantilidir. Almış olduğunuz hizmet; YouTube üzerinde kalıcıdır.

Tercihsoft’tan Youtube İzlenme Siparişi Nasıl Verilir?

Tercihsoft web sitemizden sipariş verebilmek için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Web sitemizin Youtube izlenme kategorisine girin.
 • İhtiyacınız olan youtube izlenme paketini belirleyin ve sipariş ver butonuna basın.
 • Karşınızdaki sayfada sizden ad soyat ve kanal video linki gibi çeşitli sorular bulunacak. Bu soruların tamamına doğru yanıtlar verin. Özellikle izlenecek Youtube kanal video linki mutlaka doğru olmalıdır.
 • Daha sonraki aşamada ise ödeme bilgilerinizi girin. Ödeme bilgileriniz ile ödemenizi yaptıktan sonra işlem tamamlanmış olacak.

Bu aşamadan sonra yapacağınız tek şey beklemek olacak. Tercihsoft, tüm siparişlerin çok hızlı bir şekilde yerine getirilmesi için çalışır.

Youtube Video İzlenme Satın Al Servisleri

Youtube video izlenme satın al servisleri sayesinde kanalınızın doğal ve güvenli bir şekilde büyümesi olasıdır. Özellikle Türk Youtube kanallarında doğal büyümenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu zorluk seviyesinden hızlı bir şekilde kurtulup hemen Youtube kanalınız üzerinden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Youtube izlenme satın al servislerimizin detayı şu şekildedir:

 • alymedya.com web sitemizden ihtiyacınız olan Youtube izlenme paketini sipariş verirsiniz.
 • Siparişiniz sistem tarafından otomatik olarak kabul edilir.
 • Siparişiniz çok hızlı bir şekilde işleme alınır ve sipariş merkezimize iletilir.
 • Sipariş merkezimiz, kanalınızda izlenecek olan videonuzu inceler ve uygunsuz bir durum olup olmadığını tespit eder. Tüm koşullar uygunsa hemen gruplarımızdan videonuz paylaşılır. Kim hangi saatlerde ve hangi şartlarda videonuzu izleyeceğini bilir. Bizim izlenme kurallarımız genellikle aynıdır ve videonuzu sadece gerçek Türk insanlar izler.
 • Videonuzda beğenme, yorum yapma ve çeşitli etkileşimleri gösterir ve videonuzu sonuna kadar izler. Kanalınıza kısa süreli abone olur ve abone satın almaya gerek kalmadan videonuzun popüler videolar listesine girmesi için elinden geleni yapar.
 • Siparişiniz, verdiğiniz izlenme rakamının tamamlanması ile beraber tamamlanmış olur.

YouTube İzlenme Paketi Almak Güvenli Midir?

Dijital sistemlerin gelişmesiyle, insanlar sitelerden güvenlik beklentilerini de arttırmıştır. Özellikle ürün ve hizmet alımında bu daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bu sebeple Youtube İzlenme satın al sorusu, bu platform üzerinde kanalı olan insanlar tarafından önemle incelenmektedir. Kurumsal bir yapıya sahip olan Tercihsoft, dijital sistemler üzerine deneyimli bir kadroyla kalıcı, garantili çözümler sunmaktadır. Sizlerin YouTube kanallarınızdan daha verimli sonuçlar alabilmeniz için sunulan izlenme hizmetimizde şifreniz talep edilmemekte olup, etkileşim verilecek video linki istenmektedir. Tüm ödeme yöntemlerimiz 3D Secure ile güvene alınmaktadır. Sitemizin SSL sertifikası bulunmakta olup, gizli ve şifreli işlem yapılmaktadır. Böylece platformumuz üzerinden yaptığınız tüm işlemlerde, herhangi bir güvenlik açığı yoktur.

MUTLU MÜŞTERİLER

Binlerce mutlu müşterimiz arasına sizde bugün katılın.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

Ad Soyad
Meslek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque luctus ligula aliquam est blandit, sit amet tempor ipsum lobortis.

3 Dakika Önce
deneme bonusu veren siteler bahis siteleri deneme bonusu/a> gamerdunyasi.com instagram takipçi satın al